Субота, 25.05.2019, 22:03
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Об'яви [2]
повідомлення про поточні події
Наші вітання [0]
Привітання та побажання
Смішно про серйозне [0]
Курйози та смішні випадки з Вашого життя
основи здоров'я [0]
ананс матеріалів віртуального МО
Висловити подяку [0]
Форма входа
Календарь новостей
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика
ІМІДЖ
Главная
Шановні колеги!
     Повідомляємо Вам, що у вересні 2012 року вийшли друком презентаційні номери нових спеціалізованих електронних періодичних видань напряму МЦФЕР: Освіта Видавничого дому МЦФЕР - "КОЗА-ДИСК "Шаблони і розробки для вихователя-методиста" та "КОЗА-ДИСК "Шаблони і розробки для завучів школи". Ці електронні періодичні видання видаватимуться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та сспорту України.
     Нові СД створені для вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів ЗНЗ виходитимуть щокварталу з 2013 року. Видання покликані автоматизувати трудомісткий процес оформлення методичної документації.
      Шаблони та приклади оформлення документів(планів. проектів, довідок, конспекти, презентації, анкети, пам'ятки, роздаткові матеріали до різних методичних заходів, а також галузеві нормативно-правові акти та офіційні роз'яснення стануть величезною підмогою не лише для вихователів-методистів та заступників директорів шкіл - використати їх можуть учителі, практичні психологи, музичні керівники, музичні керівники, інструктори з фізкультури та інші педагогічні працівники.
     Оскільки ці видання будуть тематичними, це полегшить педагогам пошук необхідних для роботи документів, розробок. Причому можна бути впевненим у повній відповідності поданих на диску матеріалів, оскільки серед експертів КОЗА-ДиСКІВ - провідні працівники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, наукові працівники, досвідчені педагоги-практики.
     Звертаємо Вашу увагу на те, що у презентаційному випуску КОЗА-ДИСКа "Шаблони і розробки для вихователя-методиста", окрім шаблонів та прикладів оформлення низки документів, подано тексти Базового компоненту докільної освіти(нова редакція) та програму розвитку дітей старшого докільного віку "Впевнений старт".
     У 2013 році вийдуть такі КОЗА-ДИСКи "Шаблони і розробки для вихователів-методистів": Форми методичної роботи; Фізкультурно-оздоровча робота; Проектна діяльність; Вивчення діяльності педагогів.
     У 2013 році вийдуть такі КОЗА-ДИСКи "Шаблони і розробки для завучів шкіл": Форми методичної роботи; Фізкультурно-оздоровча робота; Проектна діяльність; Внутрішкільний контроль.
     Маємо надію, що КОЗА-ДИСКи стануть незмінними помічниками в роботі кожного вихователя-методиста ДНЗ та заступника директора ЗНЗ Вашого регіону.
     Більш докладна інфоирмація про всі нові журналу для освітян Видовничого дому МЦФЕР можна знайти на сайті - www.mcfr.com.ua, www.pedrada.com.ua та www.shop.mcfer.com.ua


З надією на плідну співпрацю,
Генеральний директор                                                                           Артем Тепляков

Copyright MyCorp © 2019