Четвер, 29.02.2024, 10:21
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта
Разделы новостей
Об'яви [6]
повідомлення про поточні події
Наші вітання [0]
Привітання та побажання
Смішно про серйозне [0]
Курйози та смішні випадки з Вашого життя
основи здоров'я [0]
ананс матеріалів віртуального МО
Висловити подяку [0]
Форма входа
Календарь новостей
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Поиск
Друзья сайта
Статистика
ІМІДЖ
Главная » »

Вступне слово

my_foto

Електронний журнал ІМІДЖ було започатковано за результатом IV міської педагогічної виставки, яка продемонструвала великий потенціал педагогічної майстерності працівників освітніх закладів та установ міста. З 508 матеріалів, що були відібрані на міський етап, більше половини були визнані перспективними та відзначені дипломами. Високий інтерес до виставки було проявлено вчителями з обох боків: і тими, що виставляли свої роботи, і тими, що знайомилися з наробками інших. Електронний методичний журнал може стати тим новим каналом, який надасть можливість одним поширювати свій досвід, а іншим черпати натхнення вивчаючи їхні роботи.
З 2010 року журнал став методичним додатком Наукового фахового видання Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Надруковані матеріали проходять експертизу на кафедрах інституту і затверджені на засіданнях методичної ради Інституту.

З січня 2017 року журнал працює за підтримки Громадської організаії "Школа адаптивного управління" (http://adaptive.org.ua/), Керівник та засновник - Єльникова Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, автор теорії адаптивного управління закладами освіти.

За весь цей час електронний журнал не змінив свого провідного напряму - популярзація педагогічних ідей. І сьогодні ми готові поширити Ваші авторські наробки та забезпечити Ваше авторське на них право.

Запрошуємо творчих педагогів до співпраці. 

Як надрукувати власні наробки на сторінках журналу?

 - Журнал Імідж оснований на технології веб-2.0. Всі автори можуть самостійно публікувати власні матеріали. Для цього необхідно зареєструватися на сайті. В розділі "Методична скарбничка додати статтю. Є певне обмеження у розмірі публікації(не більше 4 листів текстового документу. У разі об'ємної публікації матеріали необхідно надіслати до редакційної колегії(дивись пункт 2). Матеріал стане доступним для перегляду тільки після модерації.
 
 -Всі роботи друкуються на засадах благодійності(гонорар авторам не виплочується).

- Користуючись матеріалами журналу всі відвідувачі порталу повинні дотримуватися Закону "Про авторське право" і Ліцензійного погодження.

Ліцензійне погодження

 
  • Будь-хто з відвідувачі порталу може користуватися опублікованим матеріалом безкоштовно лише в некомерційних цілях і за умови збереження ім'я автора.
  • В разі використання матеріалів для власних розробок, не забувайте робити посилання на перше джерело.
  • Суперечки про визначення авторства редакційна колегія не розглядає.
  • матеріали з порушенням авторських прав видалятимуться.
Copyright MyCorp © 2024