Четвер, 18.04.2024, 22:55
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
українська мова та література [3]
наробки вчителів української мови та літератури
філософія та суспільно-гуманітарні дисципліни [56]
наробки вчителів історії
початкові класи [3] дошкільна освіта [24]
матеріали кафедри дошкільної освіти
теорія та методика виховання [29] дистанційне навчання [20]
НМЦ ДН ЗОІППО
реабілітація [8] педагогика та психологія післядипломної освіти [17]
іноземні мови [4]
наробки вчителів іноземних мов
математика [8]
наробки вчителів математики
інформатика [0]
наробки вчителів інформатики
фізика [2]
наробки вчителів фізики
хімія і біологія [5]
наробки вчителів хімії та біології
позашкільні заклади [6]
фізична культура та спорт [61]
матеріали кафедри фізичної культури та спорту
Ігроманія [16]
Віртуальний фестиваль [30]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика
ІМІДЖ
Главная » Статьи » Методична скарбничка » дошкільна освіта [ Добавить статью ]

Формування лінґвокультурологічної компетенції дітей дошкільного вікуВиставка болгарської літератури, яку можна використовувати в роботі з формування лінґвокультурологічної компетенції дітей дошкільного віку.

18.11.2011. відбулося планове заняття творчої групи педагогів м. Приморська та Приморського р-ну «Формування лінґвокультурологічної компетенції  дітей дошкільного віку» (на матеріалі болгарської культури), що працює упродовж 2011 року. Керівник творчої групи – методист КЗ «ЗОІППО» ЗОР Голдобіна К.Б. Заняття було проведено на базі затишного та гостинного КДНВЗ «Казка» м. Приморська (завідувач Кострикіна О.М., методист Васильєва Н. С.).

За планом роботи для членів творчої групи було презентовано роботу болгарського гуртка «Мартінічкі», що вже 3-й рік в працює в КДНВЗ «Казка» з метою відродження культурного коріння болгар серед підростаючого покоління – дітей дошкільного віку цього садочка. Планує, організовує та веде гурткову роботу вихователь Кірілова Надія Василівна за підтримки адміністрації ДНЗ та методистів РМК. Для педагогів було показано заняття гурткової роботи з дітьми старшого дошкільного віку на осінню тематику, у форматі якого було представлено танці, вірші, ігри та діалоги болгарською мовою. Зусиллями педагогів творчої групи було оформлено та представлено виставку болгарської літератури, яку можна використовувати в роботі з формування лінґвокультурологічної компетенції  дітей дошкільного віку.

Підбиваючи підсумки роботи за 2011 рік, хочеться відзначити бажання педагогів творчої групи (багато хто з яких самі болгари) працювати за обраним напрямом, розуміння важливості поставленої мети та бачення результату, продукту  спільної творчої роботи – освітньої регіональної програми з формування лінґвокультурологічної компетенції  дітей дошкільного віку з відповідним методичним забезпеченням до неї. Також слід окремо подякувати керівництву РВО та РМК м. Приморська за підтримку в організації  та проведенні занять творчої групи, зацікавленість у належному рівні методичної та практичної складової занять (зав. РВО Карнаух А.В., методист з дошкільної освіти Дімітрова С.А.).

У 2012 р. роботу творчої групи буде продовжено. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з усіма зацікавленими даним лінгвокультурологічним напрямом.

Методист КЗ «ЗОІППО» ЗОР Голдобіна К.Б.

Категория: дошкільна освіта | Добавил: imidg (29.11.2011) | Автор: Голдобіна К.Б.
Просмотров: 994 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2024